REPORTAŻ ŚLUBNY

Stwórzmy wspólnie historię o waszej pięknej miłości. Historię o emocjach, uśmiechach, spojrzeniach, pocałunkach, drobnych gestach, a także o waszych najbliższych, którzy będą wam towarzyszyć. Nie znajdziesz u mnie wyreżyserowanych sytuacji i emocji, za to dyskretnie będę wyłapywać te piękne, prawdziwe i wzruszające chwile. 

Reportaże wykonuję do 100 km od Torunia.

Sesje narzeczeńskie i poślubne – cała Polska

1800 zł

do 6 godzin

Przygotowania

Błogosławieństwo 

Ceremonia zaślubin 

Przyjęcie weselne (do 3 godzin)

minimum 120 obrobionych zdjęć z dnia ślubu

– galerię internetową na 6 miesięcy

– drewniany pendrive

– piękne drewniane pudełko na zdjęcia z grawerem

– 50 szt. odbitek 15x23cm na jedwabistym papierze

3000 zł

do 12 godzin (maksymalnie do godziny 1:00)

Przygotowania

Błogosławieństwo 

Ceremonia zaślubin 

Przyjęcie weselne (maksymalnie do godziny 1:00)

minimum 400 obrobionych zdjęć z dnia ślubu 

– galerię internetową na 6 miesięcy 

– drewniany pendrive 

– piękne drewniane pudełko na zdjęcia z grawerem 

– 100 szt. odbitek 15x23cm na jedwabistym papierze 

Reportaże wykonuję tylko na terenie Torunia i okolic (do 100 km od Torunia). Sesję narzeczeńską i poślubną mogę wykonać w każdym miejscu w Polsce! 

Wiem, jak ważny jest dla was krótki czas oczekiwania na zdjęcia, dlatego gotowy reportaż oddaję maksymalnie do 21 dni roboczych od dnia ślubu.
W zależności od wybranego pakietu minimalna ilość zdjęć to 120 (mini) lub 400 (pełny). Jest to starannie wyselekcjonowana ilość, która gwarantuje wszystkie najważniejsze ujęcia z waszego dnia. Nie trzymam się jednak tego dolnego progu 🙂

Posiadam zaświadczenie i legitymację wydane przez Diecezję Toruńską, pozwalające na fotografowanie na terenie całej Polski.
Przede wszystkim posiadam dodatkowy sprzęt, więc w razie awarii po prostu kontynuuję pracę na drugim. Zdjęcia zapisywane są równocześnie na dwóch kartach, a po zleceniu zgrywane na trzy niezależne nośniki.
Zdjęcia w kolorze stanowią minimum 90% materiału. Czarno-biała obróbka nigdy nie jest przypadkowa i zawsze ma swoje uzasadnienie np. kolor utrudnia odbiór zdjęcia.
Wszystko zależy od oczekiwań pary. Jeśli para chciałaby takie zdjęcia – jak najbardziej je robię! Zarówno grupowe z wszystkimi gośćmi, jak i w mniejszych grupach.
Wszystkie śluby fotografuję osobiście, nie zlecam ich podwykonawcom, ani ich nie sprzedaję.

Dbam o to by do takiej sytuacji nie doszło. Musiałaby wystąpić naprawdę poważna sytuacja bym się nie pojawiła na waszym ślubie. Jeśli jednak (odpukać) by się to wydarzyło, zapewniam z mojej strony zastępstwo w tym dniu.

Nie! Uważam, że picie alkoholu przez obsługę weselną to brak profesjonalizmu.
Jeśli dojazd zajmuje więcej niż 20 minut, wtedy robię tylko przygotowania panny młodej oraz first look.
Najpierw zainteresowane pary zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznajemy się, pokazuję produkty pokazowe, omawiam pakiety i umowę. Jednak dopiero podpisanie umowy i wpłacenie zadatku rezerwuje konkretny termin.
sesja zdjeciowa narzeczenska dla par toruń bydgoszcz grudziądz

Sesja narzeczeńska to nie tylko piękna pamiątka z okresu narzeczeństwa, ale też idealna okazja by poznać się ze mną i oswoić się z aparatem. Zdjęcia z tej sesji możecie wykorzystać do zaproszeń, dekoracji sali i księgi gości, a także jako prezent dla rodziców.

Spotkajmy się jeszcze raz po ślubie na pięknej sesji. 
Tylko wy i wasza miłość.

Masz pytania? chcesz ZAPYTAĆ O WOLNY TERMIN?