Co to jest first look i dlaczego warto go zorganizować?

Co to jest first look?

Jak sama nazwa wskazuje to wasze pierwsze spotkanie w dniu ślubu. Zazwyczaj jest to moment tuż po przygotowaniach i przed błogosławieństwem. Czasami pary widzą się po raz pierwszy dopiero przed ołtarzem.

Nie skłamię mówiąc, że jest to jedna z najpiękniejszych i najbardziej emocjonalnych chwil w tym dniu.

first look jak zorganizować fotografia ślubna toruń bydgoszcz

Jak go zorganizować i dlaczego warto to zrobić?

Możecie postawić na tradycję, czyli spotkać się w domu panny młodej w otoczeniu najbliższych. Jednak moim parom proponuję zorganizowanie tego momentu w bardziej odosobnionym miejscu, gdzie będziecie zupełnie sami, bez gości.

Dlaczego? Jest to prawdopodobnie jedyny moment (lub jeden z nielicznych) podczas całego dnia, kiedy będziecie całkowicie sami. Zatrzymajcie się więc na chwilę, przytulcie, popatrzcie sobie w oczy. Pozwólcie sobie na emocje. Niech to będzie wasza intymna chwila. Goście poczekają.

A może first look.... z tatą?

Oprócz zorganizowania first look'a ze swoim narzeczonym, myślę, że na szczególną uwagę zasługuje też first look z tatą lub obojgiem rodziców.

Wyobraź to sobie... stoisz w pokoju, ubrana w suknię ślubną... już za moment będziesz żoną! I wtedy wchodzi tata i widzi cię po raz pierwszy w sukni ślubnej! Ja już widzę oczami wyobraźni te wszystkie emocje, a Ty?

czym jest first look i dlaczego warto go zorganizować fotografia ślubna toruń fotograf na wesele

Gdzie możecie zorganizować swoje pierwsze spotkanie?

Możecie je zorganizować w ogrodzie, w pobliskim parku lub lesie, a nawet w pokoju w mieszkaniu. Tak jak wspomniałam wcześniej warto wybrać miejsce, w którym będziecie mogli pobyć chociaż chwilę sami.

Nie bójcie się prosić o pomoc swoich usługodawców. Wedding plannerka, fotograf czy kamerzysta pomogą wam w organizacji. Jesteśmy tam dla Was!